Moby Dick: lub, White Whale

Moby Dick to 1851 powieści Hermana Melvilleu0026#39;a. Historia opowiada o przygodachwielorybnictwa na ogół nie. Achab ma jednego konkretnego wieloryba Moby Dicka, białego wieloryba z olbrzymich rozmiarów i okrucieństwem. Stosunkowo niewiele statków wielorybów znam Moby Dick, a mniej jeszcze spotkałem go.

W poprzednim spotkaniu, wieloryb

zniszczonych łodzi Achaba i odgryzł mu nogę. Achab zamierza zemścić. W Moby Dick,

Melville zatrudnia movescount.com/members/roznoszenie43 stylizowany język, symbolikę i metaforę do odkrywania wielu złożonych tematów.

Przez głównego bohatera podróż, pojęcia klasowej i społecznej, ortodoncja katowice dobra i zła, i istnienie bogów są badane jako Izmael spekuluje na jego osobiste przekonania i jego miejsca we wszechświecie.

Narratora refleksji, wraz z jego opisem marynarskie życie na pokładzie statku apartamenty w Szczawnicy wielorybniczego, są wplecione w narrację wraz fiatklubpolska.pl/klubowicz/wypozyczalnia74-72636/ z frikers.com/profil/podestyprzegubowe Szekspira literackich takich urządzeń, jak didaskalia, monologi rozszerzone i wydzielone. – Pochodzą z Wikipedii, wolnej encyklopedii.
Opublikowane: 2011-03-24 Data wydania: 2011-03-24 Format: Liczba książek elektronicznych Kindle przedmiotów: 1

Comments are closed.